Per kelias sekundes raskite tobulus akinius

Akiniai vyrams

Vyriškų akinių rėmelių kolekcijose dominuoja klasikinio stiliaus, tradicinių formų (apvali, stačiakampio ir pan.) ir spalvų (juodos, rudos, vėžlio kiauto ir pan.) akinių rėmeliai. Tinkamai parinkti vyriški akinių rėmeliai puikiai tiks ir prie kasdienio-laisvalaikio, ir prie dalykinio įvaizdžio.

Akiniai vyrams: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Parengėme greitą ir linksmą testą, kuris padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančius vyriškus akinių rėmelius. Jei jau žinote, kokio stiliaus, formos ar medžiagos vyriškų akinių ieškote, skiltyje „Akiniai vyrams“ naudokitės pateiktais fitrais, kurie padės išfiltruoti akinius vyrams pagal formą, spalvą, prekinį ženklą ir pan.

Kur Lietuvoje galima įsigyti vyriškus akinių rėmelius?

Akiniai vyrams parduodami daugiau nei 75 „Optikos pasaulio“ salonuose visoje Lietuvoje arba mūsų internetinėje parduotuvėje. Optikos salonų adresus ir jų darbo laiką rasite: ČIA

Kokie prekiniai ženklai siūlo vyriškus akinių rėmelius?

Prekiniai ženklai, tokie kaip: DESIREE, Ray-Ban, Hugo Boss, Tom Ford ir daugelis kitų siūlo vyriškus akinių rėmelius.

Kokie akiniai vyrams populiariausi?

Akiniai vyrams dažniausiai yra klasikinio stiliaus, tradicinių formų (apvali, stačiakampio ir pan.) ir spalvų (juodos, rudos, vėžlio kiauto ir pan.)

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
apple pay
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.