Akiniai moterims

Saulės akiniai – pagrindinė priemonė, apsauganti akis nuo žalingų UV spindulių, kurie ardo tinklainę ir skatina kataraktos atsiradimą; lemia akių jautrumą, perštėjimą.

Saulės akinius reikia nešioti ne tik vasarą, bet ir žiemą – taip sumažinamas akinimas, užtikrinama akių apsauga. Saulės akiniai taip pat apsaugo akis nuo nuo dulkių, vėjo, yra neatsiejama stiliaus detalė. Saulės akinius rekomenduojama dėvėti ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, nes jų akys yra 5 kartus jautresnės nei suaugusių.

Kaip išsirinkti moteriškus saulės akinius?

Parengėme greitą ir linksmą testą, kuris padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančius moteriškus saulės akinius. Jei jau žinote, kokio stiliaus, formos ar medžiagos saulės akinių ieškote, skiltyje „Saulės akiniai moterims“ naudokitės pateiktais fitrais, kurie padės išfiltruoti moteriškus akinius nuo saulės pagal formą, spalvą, prekinį ženklą ir pan.

Kur galima įsigyti moteriškus saulės akinius?

Saulės akiniai moterims yra parduodami daugiau nei 75 „Optikos pasaulio“ salonuose visoje Lietuvoje arba mūsų internetinėje parduotuvėje. Optikos salonų adresus ir jų darbo laiką rasite: ČIA

Kokie prekiniai ženklai siūlo moteriškus saulės akinius?

Saulės akiniai moterims sudaro didelę, tokių prekinių ženklų kaip: DESIREE, Ray-Ban, Oakley, Carrer ir daugelio kitų, kolekcijų dalį.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.