Akiniai vyrams

Dažniausi klasikinio stiliaus, žemiškų spalvų saulės akiniai, tačiau populiarūs išlieka ir aviatoriaus ar sportinio stiliaus. Didžioji dalis vyriškų saulės akinių yra ir poliarizuoti, todėl jie ne tik atrodo stilingai, tačiau su jais patogu vairuoti, žvejoti ar užimti kita veikla.

Kaip išsirinkti vyriškus saulės akinius?

Parengėme greitą ir linksmą testą, kuris padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančius vyriškus saulės akinius. Jei jau žinote, kokio stiliaus, formos ar medžiagos saulės akinių ieškote, skiltyje „Saulės akiniai vyrams“ naudokitės pateiktais fitrais, kurie padės išfiltruoti vyriškus akinius nuo saulės pagal formą, spalvą, prekinį ženklą ir pan.

Kur galima įsigyti vyriškus saulės akinius?

Saulės akiniai vyrams yra parduodami daugiau nei 75 „Optikos pasaulio“ salonuose visoje Lietuvoje arba mūsų internetinėje parduotuvėje. Optikos salonų adresus ir jų darbo laiką rasite: ČIA

Kokie prekiniai ženklai siūlo vyriškus saulės akinius?

Saulė akiniai vyrams sudaro didelę, tokių prekių ženklų kaip: DESIREE, Ray-Ban, Oakley, Carrera ir daugelis kitų, kolekcijų dalį.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
apple pay
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.