Akinių nuo saulės priežiūra

Saulės akiniai atitinka Europos reglamentą (ES) 2016/425 dėl asmeninių apsaugos priemonių. Apsauga nuo saulės spindulių atitinka standartą LST EN ISO 12312-1.

Saulės akinių naudojimo intstrukcija:

  1. Saulės akiniai nėra pritaikyti žiūrėti tiesiai į saulę ar tiesiai į dirbtinį UV spindulių šaltinį. Jie netinkami naudoti prieblandoje ar tamsoje. 4 filtro kategorijos saulės akinius dėl saugumo nerekomenduojama naudoti vairuojant.
  2. Nešiojant saulės akinius venkite tiesioginio kontakto su sūriu vandeniu ar cheminėmis medžiagomis – taip galite pažeisti lęšius ar jų paviršių (pvz. plaukų lakas).
  3. Akinių lęšius su veidrodine danga valykite tik sausa servetėle.
  4. Negalima saulės akinių palikti karšto oro susitelkimo vietose (pvz. automobilyje, pirtyje ar pan.). Staigūs temperatūros svyravimai gali pakenkti akiniams.
  5. Rėmeliai pagaminti iš medžiagų, užtikrinančių lengvumą, patogumą bei mechaninį tvirtumą, tačiau šių akinių negalima laikyti visiškai nedūžtančia apsauga nuo smūgių.

Nešiojimo ypatumai:

  1. Saulės akinius nešiokite pagal paskirtį – ant nosies.
  2. Nenešiokite saulės akinių ant viršugalvio, kaktos ir pan.
  3. Užsidėkite ir nusiimkite atsargiai ir TIK abiem rankomis, laikydami už kojelių. Netinkamas saulės akinių nešiojimas sukelia rėmo deformaciją, dėl ko gali iškristi lęšiai, atsipalaiduoti varžtai ir t. t.

Valymas ir priežiūra:

  1. Akinius valykite specialia mikropluošto servetėle ir specialiu akinių valymo skysčiu, kuris pasižymi antistatiniu poveikiu ir gerai valo riebalines dėmes.
  2. Nešluostykite akinių nešvariu arba tam nepritaikytu audiniu, nes tai gali pažeisti lęšių paviršių.
Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
apple pay
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.