Akiniai nuo saulės

Dažniausi klasikinio stiliaus, žemiškų spalvų saulės akiniai, tačiau populiarūs išlieka ir aviatoriaus ar sportinio stiliaus. Didžioji dalis vyriškų saulės akinių yra ir poliarizuoti, todėl jie ne tik atrodo stilingai, tačiau su jais patogu vairuoti, žvejoti ar užimti kita veikla.

1 prekių/prekės

Akiniai nuo 90 EUR su nemokamu pristatymu ir nemokamu grąžinimu

Sužinoti daugiau
Peržiūrėjote 1 produktus iš 1
Ar akiniai nuo saulės gali būti grąžinti ar pakeisti?

Užsakyti akiniai nuo saulės per 14 kalendorinių dienų gali būti grąžinami ar keičiami naujais. Grąžinami akiniai nuo saulės turi atitikti šiuos reikalavimus: prekė nebuvo naudota; prekės pakuotė nepažeista; prekė nesugadinta ir jos prekinė išvaizda likusi nepakitusi (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.). Prašome perskaityti / susipažinti su informacija dėl prekių keitimo ir atlikti nurodytus prekių keitimo žingsnius.: ČIA

Kokia garantija suteikiama saulės akiniams?

Akiniams nuo saulės suteikiama garantija gamykliniam brokui, garantinio laikotarpio metu. Jei akiniai nuo saulės yra įsigyti „Optikos pasaulio“ salonuose jiems suteikiame ir nemokamą 12 mėn. akinių nuo saulės priežiūros garantiją (akinių pakoregavimas, varžtelių, nosies atramėlių keitimas ir pan.).

Ar akiniai nuo saulės gali būti su dioptrijomis?

Taip, akiniai nuo saulės gali būti su dioptrijomis. Jums tereikia išsirinkti patinkantį akinių rėmelį ir geriausiai Jūsų poreikius atitinkančius saulės akinių lęšius.

Kokių akinių nuo saulės rėmelių galime pasiūlyti?

Akiniai nuo saulės gali būti metaliniai arba plastikiniai. Kai kurie prekiniai ženklai, pvz., Ray-Ban ar Polaroid siūlo ypač lengvus plastinius akinius nuo saulės, kurie nespaudžia nosies ir ausų srities. Lengvi akiniai nuo saulės ypač patogu, jei tenka juos nešioti keletą valandų ar visą dieną..

Ar galima įsigyti saulės akinius optikos salone Vilniuje?

Akiniai nuo saulės parduodami daugiau nei 75 „Optikos pasaulio“ salonuose visoje Lietuvoje. Optikos salonų adresus ir jų darbo laiką rasite: ČIA

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
apple pay
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.